wtorek, 26 lutego 2013

Celebryta

Wiadoma parka spaceruje wieczorem po Ostrowie Tumskim. Przez bramę i dziedziniec Papieskiego Wydziału Teologicznego wchodzi do niewielkiego, pokrytego czystym śniegiem, pustego parku nad Odrą. Jest bardzo romantycznie, więc ma miejsce całus postwalentynkowy. Po czym Spider stwierdza:

- Wiesz, jako osoba publiczna (że niby zaczął mu się nowy semestr i wykłady, niekoniecznie na w/w uczelni) muszę ograniczyć tego typu aktywności w miejscach ogólnodostępnych...

8 komentarzy:

 1. Żeby nie dawać niemoralnego przykładu studentom? Popieram! Młodzież ma się uczyć, a nie myśleć o rozpuście...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach Holly, toż my niewinni i romantyczni...

   Usuń
  2. ... a Ty do nas z rozpustnego moździerza???

   Usuń
 2. Chyba sama nie wiedziałaś z kim żyjesz:))) A to ci się trafiło, jak nie przymierzając ślepej kurze ziarenko. Jak widać niektórym do wzmocnienia własnej wartości nie potrzeba blogowej aktywności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie ślepej kury jest pełne niespodzianek ;)
   Tak więc by zdobyć fundusze na nową torebkę, wystarczy posłać co ciekawsze zdjęcia celebryty do uczelnianego newslettera...;)

   Usuń
  2. Rozumiem, że szafa pełna torebek w czym pomaga choćby niewinne napastowanie celebryty przy wykorzystaniu zaprzyjaźnionej koleżanki, która umiejętnie zrobi fotkę.

   Usuń
 3. Ostrów Tumski, czysty śnieg, niewielki park nad Odrą... czysta poezja. Dobrze, że nie wszystkie pszczółki i pająki odlatują na zimę do ciepłych krajów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś musi reprezentować gatunek w kraju :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...