niedziela, 15 maja 2011

Przeprowadzka?

Chętnie przeprowadzilibyśmy się do Paryża. Mamy już nawet na oku przyjemnie wyglądające mieszkanie przy Alei Focha, blisko Muzeum Guimet (Sztuki Azji, jakby kto nie pamiętał, choć naprawdę wypadałoby już...;) i Pałacu Chaillot, z tarasu którego roztacza się najpiękniejszy widok na Wieżę Eiffla.
Palarnia się nie przyda, ale biblioteka, pięć garderób i cztery łazienki na pewno :)P.S. Dochodzą mię słuchy, iż nie każdemu przyszło do głowy powiększyć powyższe foto i przeczytać opis pod zdjęciem zdjęcia. Dotarło również, że przecie nie każdy ma obowiązek znać angielski. Wyjście naprzeciw zróżnicowanemu gronu czytelniczemu idzie w parze z chęcią przekazania zabawnych dla mnie treści, choć oczywiście nie ma nic śmiesznego w tym, że na świecie istnieją ekskluzywne apartamenty i ludzie tak bogaci, że stać ich na niewyobrażalne luksusy. Śmieszne jest raczej to, że mnie to śmieszy ;)

Przejdę zatem do rzeczy, czyli tłumaczenia:
Aleja Focha (to już wiemy, ewidentnie brakuje przecinka) na III piętrze klasycznej kamienicy Haussmanowskiej, wspaniały 500. metrowy apartament, do którego wspaniałości zalicza się duży salon, jadalnia, biblioteka, palarnia, pokój do pracy, pięć sypialni z garderobami, cztery łazienki, pokój zabaw i kuchnia. Pokoje dla służby (czy ja to dobrze rozumiem?? niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu...) (cztery pokoje na szóstym piętrze) i dwa miejsca parkingowe (brak kropki i ceny)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...