środa, 25 stycznia 2017

Stalking

Niczym pewna pani z telewizji mam swojego prześladowcę. Mój posiada jednak nieodparty wdzięk i vis comica.

***
Niunia oznajmiła niedawno, że gdy zostanie burmistrzynią i będzie mogła wreszcie robić, co chce, wtrąci ciocię do lochu, gdzie ta ostatnia nie będzie rozmawiać z rodzicami, jeść, pić ani spać, tylko cały czas bawić się. Z burmistrzynią.

***
Życzeniem urodzinowym Niuni było, aby rodzice zawieźli ją do ciotki i ulotnili się nie zamieniwszy z panią domu ANI SŁOWA. Żadnego gadania, całkowity zakaz, tego dnia tylko jubilatka jest upoważniona.

Znalezione obrazy dla zapytania rainbow van gogh

Ale jak się nie bawić, kiedy słyszy się takie historie:
Siostra budzi Niunię rannym świtem do przedszkola.
- Śniło ci się coś? - zagaduje.

- Śniło mi się, że jechałam z ciocią na tęczowym koniu.

Wzruszająco gościć w TAKIM śnie.
O wiele przyjemniej niż w lochach burmistrzyni. ;)

3 komentarze:

 1. Nie wiem, czy to cię pocieszy, czy też nie (bo w końcu to urocze być obiektem bezgranicznej miłości dziecka), ale one tzn. dzieci z tego wyrastają. Miałam przez kilka lat takie młodziutkie wielbicielki- zapatrzone bezkrytycznie, które z czasem przerzuciły swą sympatię na inny obiekt. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie nie widać konkurencji na horyzoncie. Nikt nie daje rady improwizować przez wieeele godzin na temat Klubu Winx, Horen i nieuczciwych gargulców. :)
   Raczej będę niepocieszona utratą fanki... Liczę jednak, że nasza relacja przerodzi się w przyjaźń i zaczniemy wreszcie chodzić razem do muzeów! :)

   Usuń
  2. Tego Ci życzę, wspólne wypady na wystawy, koncerty z przedstawicielką młodszego pokolenia, inne spojrzenie, pokazywanie i odkrywanie- cudowna sprawa.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...