środa, 21 stycznia 2015

Pogwarki zilustrowane

Serwuję dziś na późną kolację odgrzewany kotlet ze świeżą i oryginalną surówką, czyli notkę z cyklu "Pogwarki małżeńskie" sprzed kilku lat z niedawno powstałą do niej ilustracją autorstwa mojej zdolnej koleżanki E.


Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kotleta także nie próbowaliście, ponieważ wpis powstał w 2011. Mieszkaliśmy wówczas w podparyskim Gif-sur-Yvette i dopiero co zaczęłam pisać blog, na który zaglądała głównie koleżanka nudząca się w Niemczech i kolega nudzący się w Norwegii oraz kilka osób ciężko pracujących na ojczystej ziemi. ;)


***

Spider w piątkowy wieczór po lekkim użądleniu przez Bee:

- Nie, nie, nie!! Nie uda ci się ze mną pokłócić! Ja wiem, że idzie weekend i możesz być wkurzona, bo będę ci siedział przez dwa dni na głowie, nie będziesz sobie mogła chodzić w papilotach do pierwszej i popijać zielonej herbatki… Ale nie dam się sprowokować...

Skąd on wytrzasnął te papiloty??? :)8 komentarzy:

 1. Spider jest wzorem cnót. I ty przekonasz się o tym, już niebawem?
  On gotów ci wytrzasnąć nie tylko papiloty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mghm!! Ktoś tu postawił pomnik i zachęca mnie do składania wiązanek... Ewciu, w cudownych mężczyzn wierzą już tylko małe dziewczynki... ;)

   Usuń
 2. Uwielbiam te Wasze pogwarki rodzinne : ) a czy sprawilas sobie juz sobie papiloty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej prostownicę i przestałam pić zieloną herbatę :)

   Fajnie, że wróciłaś do Twojego Paryża :)

   Usuń
 3. Koleżanka nudząca się w Niemczech, kolega nudzący w Norwegii i Bee zapapilotowana we Francji- nic tylko emigrować, dobrze, że choć Spider ratuje honor rodaka na emigracji :) Cudownych mężczyzn- nie ma, nie było i nie będzie- i tego się trzymajmy. A czy są cudowne kobiety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest ich na pewno więcej niż idealnych mężczyzn, gdyż tych nie ma wcale - jak widzisz, mocno się trzymam na obranych pozycjach :)

   Usuń
 4. Wykapana Bee:) Prosimy o więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykąpana Bee :) Na co wskazują papiloty, które zakłada się chyba na pewno na mokro. Nie omieszkam przekazać prośby.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...