wtorek, 8 października 2013

?

Oto zapowiedź nowego postu, który się planuje, się obiecuje, się pisze nawet odrobinę, ale się skończyć nie może, jakby miał kandydować do Nike blogowej albo co. Nic z tych rzeczy. Będzie jasno, piękny dzień...


Czy zatrąbiłam/em wystarczająco wyraźnie? :)

8 komentarzy:

 1. Marsylskie dobre w każdej okoliczności. Nawet na słoniu, nawet wątpliwości zmyje. A ja sobie arganowe zafundowałam. Mydło, nie wątpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie byłam świadoma tych cudownych właściwości mydła marsylskiego... ale skoro tak... nurkuję zaraz do szafy po zakupione na targu w Arles w zeszłym roku i wymydlę całe ;)
   U nas mydła w stanie stałym nie schodzą. Kostka z Aleppo leży na mydelniczce od kilku miesięcy, wycieram ją tylko od czasu do czasu z kurzu...

   Usuń
 2. Zatrąbiłaś i za...no właśnie. jak robią hipopotamy? Ryczą? W każdym bądź razie relacja z Marsylii zapowiada się ciekawie...czekamy na dalszy ciąg...

  OdpowiedzUsuń
 3. Hipopotamy hipczą, gdy są smutne i ryczą "hip, hip, hurra!", gdy zadowolone, hiphopują, by przekazać młodym wiedzę o prawach dżungli, hipopotamują, gdy przychodzi powódź ;) Wierszyk "Tuja" zamieszczony przez Ewę, wyzwolił u mnie pokłady pure-nonsensu...

  Cd się przyrzeka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będzie o mydle? A co z powidłem?
  Nic nie wiem o pieniącej się Marsylii, ale argan też w siebie wcieram, działa jak placebo, czyli dwakroć tyle, ile może.
  Nike odtrąbiona, spróbuj zdążyć przed Noblem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tamaryszku, będzie (jak zwykle tutaj) mydło i powidło :)
  Nobla w tym roku odpuszczę, po prostu nie dam rady przed godz. 13., umówiłam się do kina ;)
  Argan atakuje z każdej strony... Koleżanki się myją, smarują... Jeszcze dwa miesiące temu nie wiedziałam o jego istnieniu, potem dostałam na targu pod młynem ulotkę od Marokańczyka i ledwiem mogła uwierzyć własnym oczom czytając o magicznych wręcz mocach oleju arganowego. Lepsze to niż kąpiele w wywarze z dziewic (nie wierzę, że to napisałam...) czy oślim mleku, więc zakupiłam stosowną flaszeczkę "SoBio", coby się przekonać na własnej skórze... Zastosowałam dopiero raz i mogę się wypowiadać jedynie na temat zapachu. Jest dziwny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Bee:) Tekst o hipasach w odpowiedzi na komentarz Holly boski:) Kurcze, a ja nic nie wiem o oleju arganowym:):) Zapóźniona jakaś jestem.. Na relację z Marsylii czekam bardzo:) Pozdrowienia serdeczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonjour Anex :) , ostrzegam - doczytasz i zapragniesz dać się porwać i natłuścić płynnemu złotu Berberów... bo dlaczego miałaby Cię ominąć uczta bogiń z daniem głównym - eliksirem młodości z Maroka ;)

   Hip, hip, hurra!... że komentarz inspirowany luźno "Tują" i ściśle hipopotamami przypadł Ci do gustu :) Serdeczności!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...